درخشش سیمان اردستان درهفدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی

Loh Tandis
شرکت سیمان اردستان درهفدهمین جشنواره تولیدملی افتخارملی به عنوان واحد برترانتخاب و لوح تقدیروتندیس جشنواره رادریافت نمود
.

به گزارش روابط عمومی سیمان اردستان درهفدهمین جشنواره تولیدملی،افتخارملی که دوشنبه بیست وهشتم بهمن ماه درسالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزارشد، شرکت سیمان اردستان مفتخر به دریافت تندیس و لوح تقدیراین جشنواره درگروه تولید، تجهیزات، مصالح ساختمانی و تاسیساتی گردید.

دراین مراسم که با حمایت سازمانها و ارگانهای دولتی همچون وزارت صنعت،معدن تجارت، مجلس شورای اسلامی، اتاق اصناف ایران، سازمان امورمالیاتی کشور، سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی و با حضور رضا رحمانی وزیر محترم صنعت،معدن،تجارت، سیدعبدالوهاب سهل آبادی رئیس خانه صنعت ، معدن وتجارت ایران، سیدمحمدرضا مرتضوی دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، علی آقامحمدی رئیس گروها قتصادی دفترمقام معظم رهبری، امیدعلی پارسا معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، سعید عمرانی معاون محترم دادستانی کل کشور و رئیس کمیته حمایت قضایی از تولید و سرمایه گذاری و نیز جمع کثیری ازمدیران شرکتهای صنعتی ایران برگزار گردید از ۵۳ واحد تولیدکننده ملی برگزیده ازاستانهای مختلف کشور با اهدای لوح وتندیس تقدیربه عمل آمد.

در گروه شرکت‌های تولیدکننده مصالح ساختمانی تاسیساتی وتجهیزات، شرکت سیمان اردستان ازاستان اصفهان جزو شرکتهایی بود که با دریافت لوح و تندیس جشنواره مورد تقدیر و تحسین واقع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان اردستان این شرکت تنها شرکت تولید کننده سیمان بوده که موفق به دریافت جوایزاین جشنواره شده واین امر در سایه تلاش مدیریت و کارکنان ساعی و پرتلاش سیمان اردستان این شرکت ممکن گردیده که حتی در شرایط تحریم نیزموفق به صادرات یکی ازبهترین سیمان های کشوربه کشورهای مصرف کننده این محصول شده اند.

شرکت سیمان اردستان علیرغم وضعیت موجود در تولید واقتصاد کشور، یکی ازبرترین تولیدکننده های سیمان کیفی به شمارمی رود.

روزنامه زاینده رود:

سیمان به مدار رونق باز می گردد؟!

ادامه مطلب...

شرکت سیمان اردستان منتخب بهترین اقدامات مدیریت دانش

      شرکت سیمان اردستان تنها شرکت سیمانی در کشور 

ادامه مطلب...

جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران (MAKE)

عضویت در جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران(MAKE)  از سال 2014 زیر نظر دانشگاه صنعتی شریف با همکاری بنیاد جهانی MAKE و شبکه جهانی دانش (Know Network)

ادامه مطلب...

سیمان اردستان قهرمان نمونه صنعت کشور

شرکت سیمان اردستان در دوازدهمین دوره جشنواره قهرمانان صنعت کشور، موفق به دریافت لوح تقدیر وتندیس قهرمان نمونه صنعت کشور گردید.

ادامه مطلب...

روزنامه نسل فردا : گزارش نشست

مدیرعامل شرکت سیمان اردستان : صنعت سیمان، دنباله رو صنعت نساجی نشود

ادامه مطلب...

روزنامه اصفهان امروز: تهدید اشتغال در صنعت سیمان اصفهان

اصفهان- ایرنا- روزنامه اصفهان امروز در تیتر صفحه نخست خود در شماره 2464 با عنوان 'تهدید اشتغال هشت هزار نفری صنعت سیمان اصفهان' میزان مصرف سیمان کشور در شرایط کنونی را در حداقل دانست.
روزنامه اصفهان امروز: تهدید اشتغال در صنعت سیمان اصفهان
این روزنامه در شماره روز دوشنبه خود در مورد وضعیت اشتغال در صنعت سیمان اصفهان نوشت: روزانه 27 هزار تن سیمان در استان اصفهان به وسیله کارخانه های سپاهان، اردستان، کاشان، بنوید نائین، ساروج و اصفهان تولید می شود.
این استان حدود 12 درصد تولید سیمان کشور را در اختیار دارد اما همان طور که در تعدادی از استان ها، وضعیت تولید سیمان به خطر افتاده است، این موج به اصفهان نیز رسیده و کارخانه های نامبرده را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.
احمدرضا عمرانی فرد، عضو انجمن صنفی کارفرمایان سیمان و مدیرعامل سیمان اردستان در گفتگویی با اصفهان امروز و عنوان «توجیه اقتصادی صنعت سیمان از دست می رود» در اردیبهشت امسال آخرین وضعیت تولید سیمان استان و کشور را تشریح کرده بود اما به دلیل وخیم تر شدن شرایط این صنعت بار دیگر گفتگویی با وی ترتیب داده شده است.
1200 ** میلیارد تومان سرمایه صنعت سیمان روی زمین مانده است

ادامه مطلب...

بازدید از کارخانه سیمان اردستان

بازدید امام جمعه و نماینده ولی فقیه در اصفهان و نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی از کارخانه سیمان اردستان.

ادامه مطلب...

بررسی وضعیت موجود و آینده صنعت سیمان کشور

صنعت سیمان کشور با حدود 80سال سابقه، که 2درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد در ماههای اخیر دچار تلاطم و تغییرات بسیاری بوده که پیش بینی آینده بازار آن را مهم و ضروری می نماید.
دراین رابطه دکتر احمد رضا عمرانی فرد به عنوان یکی از متخصصین و مدیران فعال در صنعت سیمان کشور در مصاحبه اختصاصی با سرویس اقتصادی "خدمت" به بررسی آخرین وضعیت و دورنمای صنعت سیمان کشور پرداخته است .
دکتر عمرانی فرد از چهره های شاخص صنعت سیمان کشور به شمار می رود که با احداث و به بهره برداری رساندن مجتمع سیمان اردستان به عنوان یکی از مدرنترین کارخانه جات سیمان کشور باتولید محصولات متنوع منطبق بر استانداردهای جهانی نقش مهمی در توسعه این صنعت استراتژیک داشته و هم اکنون عضو هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان کشور است.

ادامه مطلب...

گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی

گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی 

ادامه مطلب...

شرکت سیمان اردستان کارآفرین برتر استان سال 1392

شرکت سیمان اردستان کارآفرین برتر استان اصفهان

در جلسه ای که روز چهارشنبه 12/04/1392 در اداره کار و امور اجتماعی استان اصفهان با حضور استاندار محترم، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استان برگزار گردید، شرکت سیمان اردستان به عنوان کارآفرین برتر استان انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت

 

سمینار بتن

برگزاری سمینار تخصصی مواد افزودنی در بتن در سیمان اردستان
 DSC7830

ادامه مطلب...

ورود کاربراناطلاعات تماس

 نشانی: اصفهان - خيابان فرایبورگ - نبش چهارراه رسالت - پلاك 23 - ساختمان پورسینا

 کدپستی : 81687/73111

con tel fa  تلفن : 36681710.11-031

 نمابر : 36699637-031

خبرنامه

captcha

ورود کاربرانTop